| Cobber Home |
| Schedules | MIAC Races | Ticker |
2001-2002 Cobber sports events in sequence
Red events are home athletic contests

2001-2002 Sports events
Includes Football, Volleyball, M&W Soccer, M&W CC, M&W Golf, M&W Hockey, M&W Basketball, Wrestling, Swimming, Baseball, Softball, M&W Track, M&W Tennis

8/31 W-CC Concordia Dual vs. Jamestown @ Buffalo River State Park - Glyndon, MN 4:00
8/31 M-CC Concordia Dual vs. Jamestown @ Buffalo River State Park - Glyndon, MN 4:30
9/1 Volleyball @ Presentation (SD) 2:00
9/1-2 M-Soccer @ St. John's Tournament Collegeville, MN
9/1-2 W-Soccer @ St. John's Tournament Collegeville, MN
9/1 W-Soccer vs Northland Baptist @ Collegeville, MN Noon
9/1 M-Soccer vs Northland Baptist @ Collegeville, MN 2:00
9/2 W-Soccer vs Northland College @ Collegeville, MN Noon
9/2 M-Soccer vs Northland College @ Collegeville, MN 2:00
9/5 Volleyball hosts MSU-Moorhead 5:00 JV, 7:00
9/7 M-Golf hosts Concordia Invitational @ The Meadows TBA
9/7 W-Golf hosts Cobber Open @ Wildflower GC  TBA
9/7-8 Volleyball @ Washington U. (MO) Tourney TBA
9/8 Football hosts MSU-Moorhead (Power Bowl) 1:30
9/8-9 W-Golf hosts Concordia Invitational @ Wildflower GC TBA
9/8-9 M-Soccer @ Luther College Tournament Decorah, IA
9/8-9 W-Soccer @ Luther College Tournament Decorah, IA
9/8 W-Soccer vs Luther College @ Decorah, IA 12:00
9/8 M-Soccer vs Mt. St. Claire @ Decorah, IA 4:00
9/9 W-Soccer Championship/3rd Place Game @ Decorah, IA TBA
9/9 M-Soccer Championship/3rd Place Game @ Decorah, IA TBA
9/9-10 M-Golf @ Bemidji State Invitational @ Bemidji Town & CC TBD
9/12 W-Soccer @ UM-Crookston 4:00
9/12 Volleyball hosts College of St. Catherine 7:30
9/14 W-CC @ UND Invite @ Ray Richards GC - Grand Forks, ND 4:00
9/14 M-CC @ UND Invite @ Ray Richards GC - Grand Forks, ND 4:45
9/14-15 Volleyball hosts Concordia Tournament TBA
9/14-16 M-Golf @ Irv Kaiser-NDSU Invite @ Meadows/Oxbow CC/Fargo CC TBD
9/15 Football hosts St. Thomas (Family Weekend) 1:00
9/15-16 W-Golf @ Dragon/Bison Invitational @ Moorhead, MN TBA
9/18 W-Soccer @ St. Kate's 4:00
9/19 Volleyball @ University of St. Thomas 7:30
9/20 W-Soccer hosts MSU-Moorhead 4:00
9/20-21 W-Golf @ Briar Cliff Invite @ Green Valley TBA
9/21 Volleyball @ St. Olaf College 7:30
9/21-22 M-Golf @ UND Invitational @ Grand Forks CC TBD
9/22 W-CC @ St. Olaf Invitational @ St. Olaf - Northfield, MN  11:00
9/22 M-CC @ St. Olaf Invitational @ St. Olaf - Northfield, MN  12:00
9/22 Football @ Macalester College 1:00
9/22 M-Soccer @ Gustavus 3:00
9/22 Volleyball @ St. Mary's University 3:00
9/22-23 W-Golf @ SWSU Invitational @ Marshall GC - Marshall, MN TBA
9/23 W-Soccer hosts Gustavus 1:00
9/25 Volleyball hosts Bethel College 6:00 JV, 7:30
9/26 M-Soccer @ Augsburg 6:30
9/26 W-Soccer @ Augsburg 4:00
9/28 W-CC @ Jimmie Invitational @ Hillcrest GC - Jamestown, ND 4:00
9/28 M-CC @ Jimmie Invitational @ Hillcrest GC - Jamestown, ND 4:45
9/28 Volleyball hosts Jamestown College 5:00 JV, 7:00
9/29 M-CC @ U. of Minnesota Invite @ Les Bolstad GC - St. Paul, MN  9:30
9/29 W-CC @ U. of Minnesota Invite @ Les Bolstad GC - St. Paul, MN  10:30
9/29 W-Soccer hosts St. Olaf 12:00
9/29 Football hosts Gustavus Adolphus College 1:00
9/29 M-Soccer hosts St. Olaf 2:00
9/29-30 W-Golf @ Bemidji St/UND Meet  TBA
9/29-10/1 M-Golf @ Gustavus Twin Cities Invitational @ Links/Elk River/Midland CC TBD

10/2 W-Soccer @ Hamline 4:00
10/3 M-Soccer hosts Hamline 4:00
10/3 Volleyball hosts Macalester College 6:00 JV, 7:30
10/4 W-Soccer vs Rocky Mountain @ Jamestown, ND 4:00
10/5 Volleyball hosts Gustavus Adolphus College 6:00 JV, 7:30
10/5-6 M-Golf @ MIAC Championships @ Bunker Hills  TBD
10/6 W-Soccer hosts St. Mary's 11:00
10/6 Football @ Hamline University 1:00
10/6 M-Soccer hosts St. Mary's 1:00
10/6 Volleyball hosts Carleton College 1:30 JV, 3:00
10/6-7 W-Golf @ MIAC Championship Meet @ Prestwick CC TBA
10/9 M-Soccer hosts Bethel 4:00
10/9 Volleyball @ Augsburg College 7:30
10/10 W-Soccer @ Bethel 4:00
10/12 W-CC hosts Cobber Invitational @ The Meadows GC - Moorhead, MN 4:00
10/12 M-CC hosts Cobber Invitational @ The Meadows GC - Moorhead, MN 4:45
10/13 M-CC hosts Homecoming Mile and 5K Run 9:00
10/13 W-CC hosts Homecoming Mile and 5K Run 9:00
10/13 W-Soccer @ Carleton 1:00
10/13 Football hosts Bethel College (Homecoming) 1:00
10/13-14 W-Golf @ Lenoir-Rhyne Invitational @ Bay Tree CC TBA
10/14 M-Soccer hosts Carleton 12:00
10/14 Swimming hosts Alumni Meet 1:00
10/17 W-Soccer @ Macalester 3:30
10/17 M-Soccer @ Macalester 5:30
10/17 Volleyball hosts Hamline University 6:00 JV, 7:30
10/19 W-CC @ CSB/SJU Triangular @ St. John's - Collegeville, MN 5:30
10/19 M-CC @ CSB/SJU Triangular @ St. John's - Collegeville, MN 5:30
10/19-20 Volleyball @ St. Ben's Tournament TBA
10/20 Football @ St. Olaf College 1:00
10/24 W-Soccer hosts St. Ben's 3:30
10/24 Volleyball @ College of St. Benedict 6:00 JV, 7:30
10/27 Swimming vs St. Thomas Relay's @ St. Kate's 10:30 am
10/27 W-CC @ MIAC Championships @ Como Park - St. Paul, MN 2:00
10/27 M-CC @ MIAC Championships @ Como Park - St. Paul, MN 3:00
10/27 M-Soccer @ St. Thomas 11:00
10/27 Football @ Carleton College 1:00
10/27 W-Soccer @ St. Thomas 3:30

11/2-3 Volleyball @ MIAC Tournament @  Mac. TBA
11/2 Swimming vs St. Ben's @ St. John's 5:00
11/2 W-Hockey hosts UND (?) 7:00
11/2 M-Hockey @ St. Olaf College 7:00
11/3 Swimming vs Macalester/MSU-Moorhead @ MSU-M 1:00
11/3 M-Soccer @ St. John's 1:00
11/3 W-Hockey hosts UW-River Falls 2:00
11/3 M-Hockey @ St. Olaf College 2:00
11/3 Football hosts St. John's University 7:30 (Fargodome)
11/9 W-Hockey hosts SCSU Club 7:00 (North Rink)
11/9 Football @ Augsburg College 1:00 (Metrodome)
11/9 M-Hockey hosts Bethel College 7:00
11/10 Wrestling @ Bison Open 9:00 am
11/10 W-CC @ Central Region Meet @ Oakland Acres GC - Grinnell, IA  11:00
11/10 M-CC @ Central Region Meet @ Oakland Acres GC - Grinnell, IA  12:00
11/10 M-Hockey hosts Bethel College 2:00
11/10 W-Hockey hosts SCSU Club 2:00 (North Rink)
11/16 M-Hockey hosts UW-Eau Claire 7:00
11/16 W-Hockey @ Bethel College 7:00
11/17 Wrestling @ St. Olaf Open 9:00 am
11/17 Swimming @ SDSU Invitational 11:00
11/17 W-CC @ NCAA Division III Nationals @ Highland Springs GC - Rock Island, IL 11:00
11/17 M-CC @ NCAA Division III Nationals @ Highland Springs GC - Rock Island, IL 12:00
11/17 W-Basketball hosts MSU-Moorhead 1:00
11/17 M-Basketball hosts MSU-Moorhead 3:00
11/17 W-Hockey @ Bethel College 3:30
11/17 M-Hockey hosts UW-Stevens Point 7:00
11/21 W-Basketball hosts Luther 5:30
11/21 M-Basketball @ Black Hills State 7:30
11/24 M-Basketball hosts Mayville St. 7:00
11/30 W-Hockey @ St. Olaf 7:00
11/30 M-Hockey hosts University of St. Thomas 7:00

12/1 Wrestling hosts Cobber Open 8:00 am
12/1 Swimming @ St. Mary's Invitational 10:30 am
12/1 M-Hockey hosts University of St. Thomas 2:00
12/1 W-Basketball @ Hamline 1:00
12/1 M-Basketball @ Hamline 3:00
12/1 W-Hockey @ St. Olaf TBA
12/5 Wrestling @ MSU-Moorhead 7:00 pm
12/5 W-Basketball hosts Augsburg 5:30
12/5 M-Basketball hosts Augsburg 7:30
12/7 Wrestling @ Carleton/St. Thomas TBA
12/7 M-Hockey @ College of St. Scholastica 7:30
12/7 W-Hockey @ Hamline 7:00
12/8 Swimming hosts St. Thomas (Parent's Meet) 1:00
12/8 W-Basketball @ St. Olaf 1:00
12/8 W-Hockey @ Hamline 2:00
12/8 M-Basketball @ St. Olaf 3:00
12/8 M-Hockey @ UW-Superior 7:00
12/9 W-Basketball @ St. Mary's 1:00
12/9 M-Basketball @ St. Mary's 3:00
12/12 W-Basketball hosts Gustavus 5:30
12/12 M-Basketball hosts Gustavus 7:30
12/14 Swimming hosts MSU-Moorhead 6:00
12/14 M-Hockey hosts Finlandia College (MI) 7:00
12/14 W-Hockey hosts St. Thomas 7:00
12/15 Wrestling @ St. Cloud Invite 9:00 am
12/15 W-Basketball @ UW-Eau Claire 1:00
12/15 M-Hockey hosts hosts Finlandia College (MI) 2:00
12/15 W-Hockey hosts St. Thomas 2:00
12/15 M-Basketball @ UW-Superior 3:00
12/29 Wrestling @ Florida Open TBA
12/31 Wrestling @ Florida Duals TBA

1/2 W-Basketball @ St. Catherine 5:30
1/2 M-Basketball hosts Briar Cliff (IA) 7:30
1/4 M-Hockey hosts St. Norbert College (WI) 7:00
1/5 Wrestling @ North Country @ St. Olaf 9:00 am
1/5 W-Basketball @ Carleton 5:30
1/5 M-Hockey hosts Lake Forest College (IL) 7:00
1/5 M-Basketball @ Carleton 7:30
1/7 W-Basketball @ St. Thomas 5:30
1/7 M-Basketball @ St. Thomas 7:30
1/9 W-Basketball hosts Macalester 5:30
1/9 M-Hockey @ UW-River Falls 7:05
1/9 M-Basketball hosts Macalester 7:30
1/11 M-Hockey hosts Augsburg College 7:00
1/11 Wrestling @ Dickinson Dual 7:30pm
1/11-12 Swimming @ St. Ben's/St. John's Invite TBA
1/12 Wrestling @ Dickinson Tournament 9:00 am
1/12 W-Basketball hosts St. Mary's 1:00
1/12 W-Hockey hosts St. Catherine 4:30
1/12 M-Hockey hosts Augsburg College 2:00
1/12 M-Basketball hosts St. Mary's 3:00
1/13 W-Hockey hosts St. Catherine 2:00
1/14 M-Basketball @ St. John's 7:30
1/14 W-Basketball hosts St. Ben's 7:30
1/16 W-Basketball hosts Bethel 5:30
1/16 M-Basketball hosts Bethel 7:30
1/18 M-Hockey @ St. John's University 7:00
1/18 W-Hockey @ St. Benedict 7:30
1/19 Wrestling @ Univ. of Mary Tournament 9:00 am
1/19 W-Track hosts Alumni Meet 12:00
1/19 M-Track hosts Alumni Meet 1:00
1/19 W-Basketball hosts Hamline 1:00
1/19 W-Hockey @ St. Benedict 2:00
1/19 M-Hockey @ St. John's University 2:00
1/19 M-Basketball hosts Hamline 3:00
1/23 W-Basketball @ Augsburg 5:30
1/23 M-Basketball @ Augsburg 7:30
1/25 Wrestling hosts MIAC Duals 7:00/8:30
1/25 Swimming @ Hamline 5:00
1/25 W-Track hosts Cobber Pentathlon 6:00
1/25 M-Track hosts Cobber Pentathlon 6:15
1/25 M-Hockey @ Gustavus Adolphus College 8:05
1/25 W-Hockey @ Augsburg 7:05
1/26 Wrestling hosts MIAC Duals 10:00/11:30/1:00
1/26 Swimming vs St. Kate's (Senior Recognition) @ MSU-M 2:00
1/26 W-Basketball hosts St. Olaf 5:30
1/26 M-Hockey @ Gustavus Adolphus College 2:05
1/26 W-Hockey @ Augsburg 2:05
1/26 W-Track @ Bison Open @ NDSU 3:30
1/26 M-Track @ Bison Open @ NDSU 3:30
1/26 M-Basketball hosts St. Olaf 7:30
1/28 W-Basketball hosts St. Catherine 5:30
1/30 W-Basketball hosts Carleton 5:30
1/30 M-Basketball hosts Carleton 7:30

2/1 W-Hockey hosts St. Mary's 7:00
2/2 Wrestling @ UW-Eau Claire Tournament 9:00 am
2/2  W-Track hosts Cobber Duals 12:00
2/2  M-Track hosts Cobber Duals 1:00
2/2 W-Basketball @ Gustavus 1:00
2/2 W-Hockey hosts St. Mary's 2:00
2/2 M-Basketball @ Gustavus 3:00
2/6 W-Basketball hosts St. Thomas 5:30
2/6 M-Basketball hosts St. Thomas 7:30
2/7 Wrestling hosts Jamestown/UM-Morris 6:00 pm
2/8 W-Track @ Beaver Pentathlon @ Bemidji St. 6:00
2/8 M-Track @ Beaver Pentathlon @ Bemidji St. 6:00
2/8 M-Hockey @ Hamline University 7:00
2/8 W-Hockey @ Bowdoin (ME) 7:00
2/9 Wrestling @ Carleton Tournament 9:00 am
2/9 W-Track hosts Cobber Invitational 12:00
2/9 M-Track hosts Cobber Invitational 1:00
2/9 W-Basketball @ Macalester 1:00
2/9 M-Hockey @ Hamline University 2:00
2/9 W-Hockey @ Colby (ME) 3:00
2/9 M-Basketball @ Macalester 3:00
2/13 W-Basketball @ St. Ben's 7:30
2/13 M-Basketball hosts St. John's 7:30
2/15 W-Track @ Bison Classic @ NDSU 6:00
2/15 M-Track @ Bison Classic @ NDSU 6:00
2/15 M-Hockey hosts St. Mary's University 7:00
2/15 W-Hockey hosts Gustavus 7:00
2/15 W-Tennis hosts SDSU
2/16 W-Basketball @ Bethel 1:00
2/16 M-Hockey hosts St. Mary's University 2:00
2/16 W-Hockey hosts Gustavus 2:00
2/16 M-Basketball @ Bethel 3:00
2/16 M-Tennis hosts SDSU
2/19-24 W-Basketball @ MIAC Tourney TBA
2/19-24 M-Basketball @ MIAC Tourney TBA
2/21-23 Swimming @ MIAC Championships @ University of Minnesota U of M 10:30/7:00
2/22 W-Track @ St. John's Invitational @ St. John's 1:00
2/22 M-Track @ St. John's Invitational @ St. John's 1:00
2/23 Wrestling @ MIAC Tournament @ Carleton 10:00 am
2/26 W-Hockey hosts St. Ben's (MIAC Play-in) 7:00
2/28 M-Hockey @ St. John's (MIAC Play-in) 7:00
2/28 W-Track @ MIAC Pentathlon @ Carleton TBA
2/28 M-Track @ MIAC Pentathlon @ Carleton TBA

3/1-2 W-Track @ MIAC Championship @ Carleton TBA
3/1-2 M-Track @ MIAC Championship @ Carleton TBA
3/1-2 Wrestling @ NCAA Tournament TBA
3/1 M-Hockey MIAC Final Four TBA
3/1 W-Hockey MIAC Tournament TBA
3/2 M-Hockey MIAC Final Four TBA
3/2 W-Hockey MIAC Tournament TBA
3/6 M-Tennis hosts St. Olaf 1:00
3/6 W-Tennis hosts UM-Morris 6:30
3/8 Baseball vs Dordt (2) @ Metrodome 9:45pm
3/8 M-Hockey NCAA Quarterfinals TBA
3/8-9 W-Track @ NCAA Championship @ Ohio Northern TBA
3/8-9 M-Track @ NCAA Championship @ Ohio Northern TBA
3/9 W-Tennis hosts St. Olaf 1:00
3/9 Softball vs Luther @ St. Thomas Dome Invite 1:15
3/9 Softball vs Beuna Vista @ St. Thomas Dome Invite 3:00
3/9 M-Hockey NCAA Quarterfinals TBA
3/9 Baseball vs UM-Duluth (2) @ Metrodome 5:00
3/10 Softball vs Loras (IA) @ St. Thomas Dome Invite 9:00
3/10 Softball vs Coe (IA) @ St. Thomas Dome Invite 10:45
3/14-16 Swimming @ NCAA Championships @ Miami of Ohio Univ Oxford, OH 11:00/6:30
3/15 M-Hockey NCAA Semifinals TBA
3/15 W-Tennis hosts Macalester 6:00
3/16 M-Hockey NCAA Finals TBA
3/16 M-Tennis hosts Macalester 12:00
3/17 W-Tennis hosts Gustavus 6:00
3/20 W-Tennis hosts MSU-Moorhead 6:30
3/23 W-Track @ St. John's Invitational @ St. John's 1:00
3/23 M-Track @ St. John's Invitational @ St. John's 1:00
3/23 M-Tennis hosts Augustana TBA
3/23 W-Tennis hosts Augustana TBA
3/24 M-Tennis hosts Gustavus 8:30am
3/24 Baseball vs Clarke (IA) (2) @ Gene Cusic Classic 4:00, 7:00
3/25 Baseball vs Southern Maine (2) @ Gene Cusic Classic 10:00am, 1:00pm
3/25 Softball vs DePauw (IN) @ Ft. Myers 6:00
3/26 Softball vs DePauw (IN) @ Ft. Myers 6:00
3/26 Softball vs Endicott (MA) @ Ft. Myers 8:00
3/27 Baseball vs Oberlin (OH) (2) @ Gene Cusic Classic 10:00am, 1:00pm
3/27 Softball vs UW-Whitewater @ Ft. Myers 1:00
3/27 Softball vs Fredonia (NY) @ Ft. Myers 4:00
3/28 Baseball vs UW-Platteville @ Gene Cusic Classic 2:00pm
3/28 Softball vs Buffalo State (NY) @ Ft. Myers 1:00
3/28 Softball vs UW-Stevens Point @ Ft. Myers 6:00
3/29 Baseball vs Colby (ME) (2) @ Gene Cusic Classic 4:00, 7:00
3/29 Softball vs Colby (ME) 9:00am
3/29 Softball vs TBA @ Ft. Myers TBA

4/2 Baseball hosts Valley City (2) 1:00
4/3 Softball hosts St. Thomas 3:00
4/4 Baseball @ St. Mary's (2) 1:00
4/5 M-Tennis @ St. Cloud State 6:00
4/6 W-Tennis @ St. Mary's 10:00
4/6 W-Track @ Carleton Invitational @ Carleton 10:30
4/6 M-Tennis @ St. Mary's 1:00
4/6 Softball hosts St. Benedict 1:00
4/6 Baseball @ St. John's (2) 1:00
4/7 Baseball @ UM-Morris (2) 1:30
4/9 Baseball hosts St. Olaf (2) 2:30
4/9 Softball @ Augsburg 4:00
4/13 Softball hosts Bethel 1:00
4/13 Baseball @ Carleton (2) 1:00
4/13 W-Track @ St. John's Invitational @ St. John's 1:00
4/13 M-Track @ St. John's Invitational @ St. John's 1:00
4/13 M-Tennis @ Bethel TBA
4/13 W-Tennis @ Bethel TBA
4/14 Softball hosts St. Mary's 1:00
4/14-15 W-Track @ St. John's Decathlon @ St. John's 1:00
4/14-15 M-Track @ St. John's Decathlon @ St. John's 12:00
4/15 Baseball hosts NDSU (1) 3:30
4/17 Baseball hosts Macalester (2) 2:30
4/17 Softball @ St. Olaf 4:00
4/19-20 W-Track @ Kansas Relays @ Lawrence, KS All Day
4/19-20 M-Track @ Kansas Relays @ Lawrence, KS All Day
4/20 Softball @ Gustavus 1:00
4/20 Baseball hosts Hamline (2) 1:00
4/20 W-Track @ NDSU Invitational @ NDSU 1:00
4/20 M-Track @ NDSU Invitational @ NDSU 1:00
4/20 M-Tennis hosts St. Thomas TBA
4/20 W-Tennis hosts St. Thomas TBA
4/21 Baseball @ Augsburg (1) 1:00
4/21 M-Tennis hosts St. John's TBA
4/21 W-Tennis hosts St. Ben's TBA
4/23 W-Track hosts Cobber Twilight 4:00
4/23 M-Track hosts Cobber Twilight 4:00
4/23 Softball hosts Hamline 4:00
4/23-24 W-Golf @ Mankato Spring Meet @ Lakeside CC  TBA
4/25 Baseball hosts Gustavus (2) 2:30
4/25 Softball hosts Carleton 4:00
4/26-27 W-Track @ Drake Relays @ Des Moines, IA All Day
4/26-27 M-Track @ Drake Relays @ Des Moines, IA All Day
4/27 W-Track @ Macalester Invitational @ St. Paul 11:00
4/27 M-Track @ Beaver Relays @ Bemidi St. 1:00
4/27 Baseball hosts Bethel (2) 1:00
4/27 Softball @ Macalester 1:00
4/27 M-Tennis @ Hamline TBA
4/27 W-Tennis @ Carleton TBA
4/28 Softball @ St. Catherine 1:00
4/28 W-Tennis @ St. Kate's TBA
4/29 Baseball @ Valley City (1) 4:00
4/30-5/1 W-Golf @ Minnesota State Meet  TBA

5/2-3 W-Track @ MIAC Heptathlon @ Carleton 12:30
5/3-4 M-Tennis @ MIAC Championships @ Gustavus
5/4 W-Track @ Masanz Invitational @ MSU-Moorhead 1:00
5/4 M-Track @ Masanz Invitational @ MSU-Moorhead 1:00
5/4 Baseball @ St. Thomas 1:00
5/10-11 Baseball @ MIAC Tourney Northfield TBA
5/10-11 W-Track @ MIAC Championship @ Gustavus TBA
5/10-11 M-Track @ MIAC Championship @ Gustavus TBA
5/14 W-Track @ UW-LaCrosse Last Chance @ UW-LaCrosse TBA
5/14 M-Track @ UW-LaCrosse Last Chance @ UW-LaCrosse TBA
5/14-17 W-Golf @ NCAA Division III National Meet @ The Orchards GC, South Hadley, MA TBA
5/15 W-Track @ St. Thomas Last Chance @ St. Thomas TBA
5/15 M-Track @ St. Thomas Last Chance @ St. Thomas TBA
5/17 W-Track @ UW-LaCrosse Last Chance @ UW-LaCrosse TBA
5/17 M-Track @ UW-LaCrosse Last Chance @ UW-LaCrosse TBA
5/23-25 W-Track @ NCAA Championship @ Macalester TBA
5/23-25 M-Track @ NCAA Championship @ St. Paul, MN TBA